خانه / بخش اخبار / اخبار آکادمی / قبولی دانشجویان آکادمی در آزمون یوس

قبولی دانشجویان آکادمی در آزمون یوس

امروز ۲۹ می سال ۲۰۱۷ نتایج آزمون ورود به دانشگاه استانبول اعلام شد … همه دانش آموزان آزمون یوس موسسه جزو قبولین این دانشگاه بودند ….

قبولی صد در صد …

هم از دانشگاه دولتی استانبول هم دانشگاه دولتی آنکارا هم دانشگاه اولوداغ هم دانشگاه مارمارا .
نتایج آزمونها نشان داد تنها برگ برنده موفقیت در آزمون ورود به دانشگاههای ترکیه ، برنامه ریزی دقیق و تلاش هدایت شده است .
منظور از تلاش هدایت شده بهره گیری و سپردن خود به برنامه اساتید درجه یک ترکیه است . در انتخاب این اساتید تنها فاکتوری که ملاک نبود قیمت تدریس ایشان بود بطوری که گاها ۹۰% از شهریه دریافنی از دانشجویان را اساتید دریافت کردند و امروز روز نتیجه بود . روز به بار نشستن تلاشها .
نتایج آزمون یوس دانشگاه های ترکیه نشان داد چیزی به نام خرید صندلی و قبولی با پول و رشوه به فلان مسئول … وجود ندارد و دانشجویان ما هر هزینه ای که کردند در جهت بالا بردن آمادگیشان در آزمون یوس بود .
همه اعضای خانواده ما شاهد زحمات مدیر آموزش موسسه استاد حسین فراهانی در پیگیری برنامه تحصیلی ، انتخاب اساتید ، دعوت از طراحان سئوالات آزمون یوس به موسسه برای ارایه مشاوره و برنامه های تقویت روحیه و آرامش روانی بودند ، این موفقیت را به ایشان ، دانشجویان و کل همراهان تبریک می گوییم .

همچنین ببینید

burs 310x165 - بررسی درخواست های بورسیه تحصیلی ترکیه

بررسی درخواست های بورسیه تحصیلی ترکیه

ارزیابی درخواست های بورسیه تحصیلی ترکیه فرایند ارزیابی درخواست های بورسیه تحصیلی ترکیه می تواند …