خدمات ملکی در ترکیه

خرید ملک در ترکیه  | اجاره ملک در ترکیه 

گام نخست برای آغاز سکونت و یا راه اندازی کسب و کار در هر جایی از جهان با نیاز به خرید ملک یا اجاره آن به عنوان یک فعالیت ابتدایی محسوب می شود . از این رو با توجه به حجم قابل توجه هم میهنان عزیزی که قصد خرید ملک در ترکیه یا اجاره ملک در ترکیه را دارند، نیاز به ارائه خدمات مشاوره ای مطمئن در این زمینه می تواند اهمیت بالایی داشته باشد.

rent prices buy house armenia 740x414 - خدمات ملکی در ترکیهترکیه " width="740" height="414" srcset="https://iranistanbul.com/wp-content/uploads/2018/01/rent-prices-buy-house-armenia-740x414.jpg 740w, https://iranistanbul.com/wp-content/uploads/2018/01/rent-prices-buy-house-armenia-740x414-300x168.jpg 300w" sizes="(max-width: 740px) 100vw, 740px" />

مشاوره خرید ملک در ترکیه 

مسلما بازار املاك تركيه نيز همچون بازار املاك ايران  نياز به يك  مجموعه از متخصصین در امور فني و حقوقي دارد تا با بررسي مدارك و مستندات املاك، كيفيت فني ساخت،  سوابق سازنده يا فروشنده و  پيشبيني مشكلات احتمالي و همچنين  شرايط خريدار،  بهترين گزينه را در اختيار خريدار قرار دهد و در كنار ايشان كل مراحل خريد را طي نمايد . اين نياز براي خريداران با تابعيت كشور خارجی دو چندان ميشود زيرا مراحل متعدد بیشتری در امر خريد وجود دارد كه مختص خريداران خارجی می باشد  .

قرارداد خريدار با فروشنده یا شرکت سازنده مهمترين مرحله خريد است زيرا اين قرارداد تا مرحله دريافت سند كه در واحدهاي آماده حداقل سه ماه و در واحدهاي پيش فروش تا ۲ سال طول ميكشد معتبر ترين مدرك خريد است كه  حتي  شامل قوانين ارث و ميراث كشور تركيه مي شود .

  با توجه به شفافیت قوانین کیفری و حقوقی ترکیه، عمده مشکلات پیش آمده برای خریداران املاک ترکیه، نه از بابت عدم تمکین فروشنده از تعهدات،  بلکه از گنگ بودن تعهدات در قرارداد  خرید ملک در ترکیه است.

تخصص رواک در اين مرحله بيشترين تمايز را با بنگاههای املاک ترکیه دارد .

بزرگترين هدف ما در خدمت به ایرانیان، هدايت خريداران املاك تركيه به يك مسير امن و مطمئن و پشتيباني آنها در طي اين مسير مي باشد .

اهمیت مشاوره پیش از خرید ملک در ترکیه 

ما نگرانيهاي خريداران ايراني املاك  را درك ميكنيم و با  مشكلات احتمالي كه در آينده گريبانگير ايشان خواهد شد آشنا هستيم و كليه تمهيدات حقوقي را در تنظيم مفاد قرارداد، فروش  و دريافت تضمين در برابر مبالغ پرداختي بكار خواهيم بست و تا زمان دریافت سند،  شما پشتیبانی ما را خواهید داشت   .

یکی دیگر از موضوعاتی که اخیرا به خدمات ما اضافه شده “ مشاوره به خریداران املاک سایر فروشنده ها ” می باشد.

بازار املاک ترکیه بسیار گسترده و متنوع بوده و این حق خریدار است تا از منابع مختلف به دنبال خرید ملک مورد پسند خود باشد.

27 720x430 - خدمات ملکی در ترکیهترکیه" width="720" height="430" srcset="https://iranistanbul.com/wp-content/uploads/2018/01/27-720x430.jpg 720w, https://iranistanbul.com/wp-content/uploads/2018/01/27-720x430-300x179.jpg 300w" sizes="(max-width: 720px) 100vw, 720px" />

خدمات مشاوره ما ، مشروط به خرید از ما نمی باشد . یعنی اگر از طریق سایر همکاران موفق به یافتن خانه مورد نظر خود شدید وکیل حقوقی ما میتواند بعنوان نماینده خریدار در زمان امضای قرارداد و پرداخت مبالغ خرید در کنار شما باشد .

پس از دریافت سند نیز، این شرکت  شما را درمبله کردن منزل، دکوراسیون داخلی، دریافت اقامت، فروش مجدد، اجاره ملک و ….. همراهی خواهد نمود و خدمات پس از فروش،  بدون هیچ محدودیت زمانی به خریداران املاک  عرضه خواهد شد .

همچنین ببینید

555555 310x165 - آموزش زبان ترکی استانبولی | درس کوتاه و کاربردی (نام ورزش ها)

آموزش زبان ترکی استانبولی | درس کوتاه و کاربردی (نام ورزش ها)

آموزش زبان ترکی استانبولی | درس کوتاه و کاربردی (نام ورزش ها)   #درس کوتاه …