خدمات ملکی در ترکیه

خرید ملک در ترکیه  | اجاره ملک در ترکیه 

گام نخست برای آغاز سکونت و یا راه اندازی کسب و کار در هر جایی از جهان با نیاز به خرید ملک یا اجاره آن به عنوان یک فعالیت ابتدایی محسوب می شود . از این رو با توجه به حجم قابل توجه هم میهنان عزیزی که قصد خرید ملک در ترکیه یا اجاره ملک در ترکیه را دارند، نیاز به ارائه خدمات مشاوره ای مطمئن در این زمینه می تواند اهمیت بالایی داشته باشد.

rent prices buy house armenia 740x414 - خدمات ملکی در ترکیهترکیه " width="740" height="414" srcset="https://iranistanbul.com/wp-content/uploads/2018/01/rent-prices-buy-house-armenia-740x414.jpg 740w, https://iranistanbul.com/wp-content/uploads/2018/01/rent-prices-buy-house-armenia-740x414-300x168.jpg 300w" sizes="(max-width: 740px) 100vw, 740px" />

مشاوره خرید ملک در ترکیه 

مسلما بازار املاک ترکیه نیز همچون بازار املاک ایران  نیاز به یک  مجموعه از متخصصین در امور فنی و حقوقی دارد تا با بررسی مدارک و مستندات املاک، کیفیت فنی ساخت،  سوابق سازنده یا فروشنده و  پیشبینی مشکلات احتمالی و همچنین  شرایط خریدار،  بهترین گزینه را در اختیار خریدار قرار دهد و در کنار ایشان کل مراحل خرید را طی نماید . این نیاز برای خریداران با تابعیت کشور خارجی دو چندان میشود زیرا مراحل متعدد بیشتری در امر خرید وجود دارد که مختص خریداران خارجی می باشد  .

قرارداد خریدار با فروشنده یا شرکت سازنده مهمترین مرحله خرید است زیرا این قرارداد تا مرحله دریافت سند که در واحدهای آماده حداقل سه ماه و در واحدهای پیش فروش تا 2 سال طول میکشد معتبر ترین مدرک خرید است که  حتی  شامل قوانین ارث و میراث کشور ترکیه می شود .

  با توجه به شفافیت قوانین کیفری و حقوقی ترکیه، عمده مشکلات پیش آمده برای خریداران املاک ترکیه، نه از بابت عدم تمکین فروشنده از تعهدات،  بلکه از گنگ بودن تعهدات در قرارداد  خرید ملک در ترکیه است.

تخصص رواک در این مرحله بیشترین تمایز را با بنگاههای املاک ترکیه دارد .

بزرگترین هدف ما در خدمت به ایرانیان، هدایت خریداران املاک ترکیه به یک مسیر امن و مطمئن و پشتیبانی آنها در طی این مسیر می باشد .

اهمیت مشاوره پیش از خرید ملک در ترکیه 

ما نگرانیهای خریداران ایرانی املاک  را درک میکنیم و با  مشکلات احتمالی که در آینده گریبانگیر ایشان خواهد شد آشنا هستیم و کلیه تمهیدات حقوقی را در تنظیم مفاد قرارداد، فروش  و دریافت تضمین در برابر مبالغ پرداختی بکار خواهیم بست و تا زمان دریافت سند،  شما پشتیبانی ما را خواهید داشت   .

یکی دیگر از موضوعاتی که اخیرا به خدمات ما اضافه شده “ مشاوره به خریداران املاک سایر فروشنده ها ” می باشد.

بازار املاک ترکیه بسیار گسترده و متنوع بوده و این حق خریدار است تا از منابع مختلف به دنبال خرید ملک مورد پسند خود باشد.

27 720x430 - خدمات ملکی در ترکیهترکیه" width="720" height="430" srcset="https://iranistanbul.com/wp-content/uploads/2018/01/27-720x430.jpg 720w, https://iranistanbul.com/wp-content/uploads/2018/01/27-720x430-300x179.jpg 300w" sizes="(max-width: 720px) 100vw, 720px" />

خدمات مشاوره ما ، مشروط به خرید از ما نمی باشد . یعنی اگر از طریق سایر همکاران موفق به یافتن خانه مورد نظر خود شدید وکیل حقوقی ما میتواند بعنوان نماینده خریدار در زمان امضای قرارداد و پرداخت مبالغ خرید در کنار شما باشد .

پس از دریافت سند نیز، این شرکت  شما را درمبله کردن منزل، دکوراسیون داخلی، دریافت اقامت، فروش مجدد، اجاره ملک و ….. همراهی خواهد نمود و خدمات پس از فروش،  بدون هیچ محدودیت زمانی به خریداران املاک  عرضه خواهد شد .

همچنین ببینید

پذیرش تحصیلی دانشگاه های دولتی بدون آزمون ورودی از طریق شرط معدل کل دیپلم در سال تحصیلی 2020-2021

پذیرش تحصیلی دانشگاه های دولتی بدون آزمون ورودی از طریق شرط معدل کل دیپلم در …